Apie mus

Budosport - tai internetinė svetainė, skirta kovos menais užsiimantiems sportininkams, treneriams ir kitiems šia sporto šaka besidomintiems žmonėms. Čia rasite platų aukštos kokybės sportinės aprangos bei įrangos asortimentą tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jūsų pasirinkimui siūlome Tokaido, DAX, Adidas, Arawaza, Budo-Nord, Shureido, Kamikaze, Fighter, Twins, King, Twindy produkciją.

Norėdami užsisakyti norimą prekę, susisiekite su mumis el. paštu info@budosport.lt. telefonu 868755659 ar susisiekite per facebooką. Vilniuje gyvenantiems mūsų klientams pristatome prekes jų nurodytu adresu, o likusių miestų gyventojams išsiunčiame per OMNIVA paštomatus ar Lietuvos autobusų stotyse įsikūrusią siuntų tarnybą SIUNTA24. Pastaroji prekę pristato į kitą Lietuvos miestą tą pačią dieną, kai mes ją išsiunčiame iš Vilniaus. Siuntimo kaina priklauso nuo svorio, iki 1 kg svorio siunta kainuoja apie 3-4 eur. Taip pat Jūsų pageidavimu prekę galime išsiųsti ir paprastu paštu.

Jei abejojate, kokią prekę rinktis, skambinkite ar rašykite mums kiekvieną dieną iki 21 val. Visada patarsime ir parinkisme Jums tinkamiausią variantą! 

Budosport komanda!